Poniedziałek - Piątek 07:00 - 18:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

+ 48 539-968-688

rejestracja@cmpkwidzyn.pl

Wybierz:

 

O nas


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Centrum Medycyny Pracy Sp. z o. o

Jesteśmy wyspecjalizowaną jednostką medyczną realizującą szeroki wachlarz usług medycznych.

Ciągły rozwój

W minionym czasie, rozszerzono usługi medyczne poprzez utworzenie nowych poradni specjalistycznych.

Kompleksowe badania

Starania nasze  zawsze  zmierzały do koncentracji w jednym budynku  kompleksowego wykonywania usług medycznych począwszy od diagnostyki, leczenia,  pełnej profilaktyki do  rehabilitacji.

Pacjent na pierwszym miejscu

Tylko stworzenie takich warunków daje pełną satysfakcję  pracownikom wykonującym  badania, oraz pracodawcom, którzy troszcząc się o stan zdrowia pracowników, zapewniają im szybką, profesjonalną i kompleksową opiekę.

Wszystko w jednym miejscu

Na miejscu można skorzystać z nowoczesnych urządzeń diagnostycznych oraz wykonywania zabiegów.

Wysoko wykwalifikowana kadra medyczna oraz nowoczesny sprzęt diagnostyczny jest gwarantem naszych usług. Zatrudniamy wielu lekarzy specjalistów z różnych dziedzin.