Poniedziałek - Piątek 07:00 - 18:00

Sobota i Niedziela - ZAMKNIĘTE

+ 48 539-968-688

rejestracja@cmpkwidzyn.pl

Wybierz:

 

Godziny przyjęć

Centrum Medycyny Pracy Kwidzyn  >  Godziny przyjęć

Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Sprawdź aktualne godziny przyjęć

Wybierz specjalistę aby zobaczyć godziny przyjęć lub zjedź na dół

Lekarz rodzinny (pierwszego kontaktu)

Poniedziałek
W. Tomaszewski 8.00 – 12.00 Gab. 34
M.Salamon 10.00 – 14.00 Gab. 4
Paweł Okliński 12.00 – 18.00 Gab. 42
Wtorek
W. Tomaszewski 12.00 – 18.00 Gab. 34
M.Salamon 8.00 – 13.00 Gab. 4
Środa
W. Tomaszewski 8.00 – 14.00 Gab. 34
M. Salamon Informacja w rejestracji
(8.00 – 13.00)
Gab. 4
Paweł Okliński 12.00 – 18.00 Gab. 42
Czwartek
W. Tomaszewski 8.00 – 15.00 Gab. 34
M. Salamon Informacja w rejestracji
(15.00 – 18.00)
Gab. 4
Piątek
W. Tomaszewski 11.00 – 18.00 Gab. 34
M. Salamon Informacja w rejestracji
(8.00 – 13.00)
Gab. 4
Paweł Okliński 8.00 – 14.00 Gab. 42

Kardiolog

Poniedziałek
E. Ćwiklińska – Pajewska 15.00 – 18.00 Gab. 6

Chirurg

Poniedziałek
Z. Biesiekierski 9.00 – 13.00 Gab. 13
Z. Biesiekierski** 13.00 – 14.00
P. Wysocki 14.00 – 18.00 Gab. 13
Wtorek
Z. Biesiekierski 8.00 – 15.00 Gab. 13
Środa
P. Wysocki 8.00 – 14.00 Gab. 13
P. Wysocki* 12.30 – 13.00 Gab. 13
D. Preis 16.00 – 18.00
Czwartek
Z. Biesiekierski 8.00 – 12.00 Gab. 13
Piątek
Z. Biesiekierski 8.00 – 13.00 Gab. 13

Laryngolog

Poniedziałek
J. Bittel 8.00 – 15.00 Gab. 43
Wtorek
J. Bittel 8.00 – 15.00 Gab. 43
W. Rybczyński 15.00 – 18.00 Gab. 43
Środa
I. Mazurewicz 15.00 – 18.00 Gab. 43
Czwartek
J. Bittel 8.00 – 15.00 Gab. 43

Neurolog – tylko badania medycyny pracy

Poniedziałek
M. Janiczek 8.00 – 11.00 Gab. 35
Wtorek
M. Janiczek 8.00 – 11.00 Gab. 35
Piątek
M. Janiczek 8.00 – 11.00 Gab. 35

Okulista

Poniedziałek
R. Pietrzak 8.00 – 12.00 Gab. 18
W. Zdrenka-Duzinkiewicz 8.00 – 15.00 Gab. 44
Wtorek
R. Pietrzak 13.00 – 15.00 Gab. 18
W. Zdrenka-Duzinkiewicz 8.00 – 14.00 Gab. 44
Środa
W. Zdrenka-Duzinkiewicz 8.00 – 14.00 Gab. 44
Czwartek
R. Pietrzak 13.00 – 17.00 Gab. 18
W. Zdrenka-Duzinkiewicz 8.00 – 14.00 Gab. 44
Piątek
R. Pietrzak 13.00 – 17.00 Gab. 18
W. Zdrenka-Duzinkiewicz 8.00 – 14.00 Gab. 44

Medycyna pracy

Poniedziałek
J. Turoń 7.00 – 14.00 Gab. 38
Wtorek
J. Turoń 10.00 – 17.00 Gab. 38
Środa
J. Turoń 7.00 – 12.00 Gab. 38
Czwartek
J. Turoń 10.00 – 14.00 Gab. 38
Piątek
J. Turoń 11.00 – 14.00 Gab. 38

Ginekolog

Poniedziałek
L. Plewiński 7.30 – 11.30 Gab. 33
Wtorek
L. Plewiński 7.30 – 11.30 Gab. 33
Środa
P. Łukawski 13.00 – 17.00 Gab. 33
Czwartek
J. Turoń 12.00 – 18.00 Gab. 33
Piątek

Rehabilitacja długoterminowa

Wtorek
J. Ciosek 12.30 – 15.30 Gab. 42
Czwartek
J. Ciosek 15.30 – 17.45 Gab. 42

USG

Wtorek
P. Wilke 13.00 – 16.45 Gab. 6
Ł. Rosenau 16.45 – 18.15 Gab. 6
Czwartek
Z. Wojtasiewicz 15.00 – 18.00 Gab. 6

Dermatolog*

Poniedziałek
S. Kowalik 15.00 – 17.30 Gab. 17
Wtorek
E. Pawlaczyk – Strugała 15.00 – 18.00 Gab. 4

Stomatolog

Poniedziałek
B. Salamon 9.30 – 13.30 Gab. 3
B. Salamon* 13.30 – 15.00 Gab. 3
D. Krosnowski 9.00 – 16.00 Gab. 2
Wtorek
B. Salamon 8.30 – 13.00 Gab. 3
D. Krosnowski 11.30 – 18.00 Gab. 3
Środa
D. Krosnowski 8.00 – 15.30 Gab. 2
D. Krosnowski* 15.30 – 17.30 Gab. 2
Czwartek
B. Salamon 8.30 – 12.00 Gab. 3
D. Krosnowski 12.00 – 18.00 Gab. 2
D. Krosnowski* 11.00 – 12.00 Gab. 2
Piątek
B. Salamon 9.00 – 13.00 Gab. 3
D. Krosnowski 8.00 – 14.00 Gab. 2

Medycyna sportowa

Wtorek
S. Eluszkiewicz 14.00 – 18.00 Gab. 7
Środa
S. Eluszkiewicz 7.30 – 11.30 Gab. 7
Czwartek
S. Eluszkiewicz 14.00 – 18.00 Gab. 7

Ortopeda

Poniedziałek
S. Eluszkiewicz 8.00 – 15.00 Gab. 7
J. Jarliński 7.30 – 11.30 Gab. 17
Wtorek
S. Eluszkiewicz 8.00 – 14.00 Gab. 7
J. Jarliński 14.00 – 18.00 Gab. 17
Środa
S. Eluszkiewicz 11.30 – 16.30 Gab. 7
J. Jarliński 7.30 – 11.30 Gab. 17
Czwartek
S. Eluszkiewicz 8.00 – 14.00 Gab. 7
J. Jarliński 14.00 – 18.00 Gab. 17
Piątek
J. Jarliński 7.30 – 11.30 Gab. 17

Urolog*

Środa
T. Czumiel 9.00 – 12.00 Gab. 6

Endokrynolog**

Środa
M. Gross 13.00 – 15.30 Gab. 16

Proktolog*

Poniedziałek
RTG** 10.00 – 16.00 Gab. 40
Punkt pobrań 7.00 – 9.00 Gab. 41
Wtorek
J. Zając 16.00 – 18.00 Gab. 13
RTG** 9.00 – 15.00 Gab. 40
Punkt pobrań 7.00 – 9.00 Gab. 41
Środa
RTG** 9.00 – 15.00 Gab. 40
Punkt pobrań 7.00 – 9.00 Gab. 41
Czwartek
RTG** 10.00 – 16.00 Gab. 40
Punkt pobrań 7.00 – 9.00 Gab. 41
Piątek
RTG** 8.00 – 14.00 Gab. 40
Punkt pobrań 7.00 – 9.00 Gab. 41

*wizyta płatna,
** codziennie z przerwą od 11.30 do 12.00,

Telefony:

Rejestracja I

539-968-688

539-972-159

Rejestracja II 

539-972-645 

(okulista, medycyna sportowa)

Ginekolog

539-979-549;

Rehabilitacja

539-963-189